Firmamız yapısal kablolama alanında hizmet vermek amacıyla 2001 Ocak ayında kuruldu. Kurulduğumuz günden bu yana hem altyüklenici hem de bağımsız olarak gerçekleştirdiğimiz projelerle sektörün aranılan firmaları arasında yerimizi aldık.

Faaliyet alanlarımız içinde her türlü enerji, veri kablosu (bakır ve fiber optik) çekim işleri bakır ve fiber optik kablo sonlandırmaları özel cihazlarla test ve sertifikalandırılması bulunmaktadır. Sistem odası kurulumu ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Firmamız marka bağımsız kesintisiz güç kaynakları (ups ve jeneratör) satış ve kurulumunu yapmaktadır. Toptan elektrik malzemeleri aktif ve pasif network ürünleri satışımız bulunmaktadır.

Firmamız bünyesinde faaliyet gösteren altyapı grubumuzda iki proje sorumlusu olmak üzere 6 adet elemanımız hizmet vermektedir.

Özellikle veri kablolama konusunda ülkemizde ve dünyada bilinen markaların montaj sonlandırma ve testleri deneyimli ve sertifikalı elemanlarımız tarafından titizlikle yapılmaktadır. Şehir içi ve şehir dışı proje uygulamalarında firmamıza ait araçlarla hizmet vermekteyiz.

 

 

"Bir işyerinde çalışanlar işyerinin menfaatlerini en az iş yeri sahibi kadar hatta daha fazla düşünmezler ise o işyerinin yaşaması mümkün değildir."
Vahdettin ÇAKIR